Rok szkolny 2020/ 2021 już za nami !

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Gabriela Fiedler, która serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych, nauczycieli, rodziców i uczniów. Następnie podsumowała miniony rok szkolny 2020/2021. Pani Dyrektor pogratulowała uczniom wysokich wyników w nauce oraz osiągnięć w konkursach przedmiotowych. Podziękowała za zaangażowanie w życie placówki oraz udział w programach i projektach edukacyjnych.

Następnie uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce otrzymali z rąk Pani Dyrektor nagrody książkowe.

Warto nadmienić, iż najwyższą średnią w 3-letnim liceum uzyskała uczennica klasy 2bg Laura Lubowiecka (5,73). Wśród uczniów 4-letniego liceum najwyższą średnią uzyskała uczennica klasy 2dp Małgorzata Radzion (5,43). Wśród uczniów 4-letniego technikum najlepsza okazała się Martyna Niżyńska z klasy 2ig (5,44), a uczniów 5-letniego technikum Julia Jaros z klasy 1i (5,25). To właśnie tych czworo uczniów zostało nominowanych do stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Na koniec uroczystości zakończenia roku szkolnego, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego podziękowali Pani Dyrektor Gabrieli Fiedler, Wice-dyrektorom Panu Andrzejowi Bryłce i Pani Ewie Kokot oraz wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za trud wychowania i kształcenia.

Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji oraz powrotu do szkoły z radością i zapałem do dalszej pracy. Po pełnej radości i wzruszeń ceremonii, uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

 

Przed nami wakacje, czas wypoczynku i podróży. Życzy Wam drodzy uczniowie bezpiecznych i radosnych wakacji

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości zakończenia roku szkolnego 2020/2021 w ZSOiE [kliknij tutaj]