Koła zainteresowań

 

Kółka przedmiotowe w ZSOiE w roku szkolnym 2017/2018


 

... zgłaszajcie się do Opiekunów kółek

 

i

 

dzielcie się swoimi

 

zainteresowaniami...

 

Szkoła to zarówno nauka

jak i zabawa...

 

Zatem

 

ZAPRASZAMY!

Kółko matematyczne, klasy I

Opiekun: Andrzej Bryłka

Termin: wtorek 13:25 - 14:10

Kółko matematyczne, klasy II

Opiekun: Andrzej Bryłka

Termin: czwartek 13:25 - 14:10

 

 

Kółko chemiczne

Opiekun: Lilia Busz

Termin: czwartek 13:25 - 14:10

 

 



 

Koszykówka dziewcząt i chłopców

Opiekun: Lidia Czyż

Termin: czwartek 14:15 - 15:30

 

Koło języka łacińskiego, wymiana międzynarodowa

Opiekun: Aleksander Draguła

Termin: wtorek 14:20 - 15:05

            


 

 


 

Kółko historyczne

Opiekun: Jacek Gajda

Termin: poniedziałek 14:10 - 15:00

         

 

 

Kółko języka angielskiego

Opiekun: Tomasz Gawron

Termin: piątek 14:20 - 15:05

 

Koło WOS

Opiekun: Dagmara Kliczak-Sobańska

Termin: piątek 13:25 - 14:10

            


 

 

Kółko języka angielskiego

Opiekun: Vasyl Gusar

Termin: czwartek 14:20 - 15:05

 

szekspir  

Kółko recytatorskie

Opiekun: Katarzyna Kuźmiak

Termin: czwartek 13:25 - 14:10

 

Kółko dziennikarsko-historyczne

Opiekun: Bartosz Łapa

Termin: poniedziałek, 14:20 - 15:05

gazetka szkolna

 

kabaret

 

Szkolny kabaret, kółko matematyczne

Opiekun: Justyna Mierzwiak

Termin: poniedziałek 14:20 - 15:05

 

 

pilka nozna

 

Piłka nożna dziewcząt i chłopców

Opiekun: Katarzyna Nowicka

Termin: środa 15:05 - 16:05

 

 

Kółko języka polskiego

Opiekun: Renata Rutkowska

Termin: środa 14:20 - 15:05

jezyk polski

 

Kółko geograficzne

Opiekun: Wojciech Szymczak

Termin: poniedziałek 14:20 - 15:05


 

 

Siatkówka dziewcząt i chłopców

Opiekun: Andrzej Tomiałowicz

Termin: poniedziałek 15:15 - 16:00


 siatkowka

 

Matura rozszerzona z matematyki

Opiekun: Anna Wojnarowska

Termin: wtorek 14:20 - 15:05

 

Kółko matematyczne

Opiekun: Anna Wojnarowska

Termin: wtorek 13:25 - 14:10

 


 

 

Kółko fizyczne

Opiekun: Maciej Witczak

Termin: czwartek, piątek 14:20 - 15:05

 

taeatr

 

Kółko teatralne

Opiekun: Zofia Zawiślak

Termin: piątek 14:20 - 16:00

Miejsce: LDK

 

Doradztwo zawodowe

Opiekun: Danuta Kulczyk

Termin: czwartek 13:25 - 15:05

 

Koło teologiczne

Opiekun: ks. Adam Roguski

 

Szkolna firma

Opiekun: Ewa Kokot

            Agnieszka Żurek


 k przedsiebiorczosc

 


 

Szkolna Telewizja ZSOiE TV

Opiekun: Artur Rokicki

 

 

Szkolny Zespół Muzyczny

Opiekun: Wojciech Szturomski

 Music