ZSOiE TV

W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku działa Szkolna Telewizja Internetowa. Za pomocą aparatu fotograficznego oraz profesjonalnej kamery wideo młodzież rejestruje najważniejsze wydarzenia oraz uroczystości realizowane w tej placówce. Do tej pory telewizja szkolna wyprodukowała 40 filmów – wśród nich film promocyjny w latach 2010-2016, horror ,,Tetris Revenge”, film ,,Czy granice są potrzebne", film o San Marino oraz sztandarową pozycję, program informacyjny ,,ZSOiE News”.

Nasze materiały cieszą się sporym zainteresowaniem w sieci. Ich oglądalność niekiedy przekracza ponad 1000 odsłon (dane zaczerpnięte ze starego kanału).

Telewizja Internetowa powstała przede wszystkim z myślą o uczniach, którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania z zakresu dziennikarstwa. W skład ekipy filmowej wchodzą przede wszystkim pasjonaci, którzy łączą wiedzę, doświadczenie i zamiłowanie do nowych technologii.

 

Szkolną Telewizję Internetową można znaleźć na kanale youtube: http://www.youtube.com/user/ekipazsoietv

 
Nasze wybrane produkcje:
 
 
.... i wiele wiele innych filmów!!!

Jeżeli jesteś uczniem ZSOiE i chcesz pomóc w tworzeniu szkolnej telewizji internetowej - zgłoś się do Pana Artura Rokickiego (gabinet 21 D) - bądź do któregoś z naszych redaktorów..!

 

PISZĄ O NAS

 Źródło: Moja Gazeta, 4 kwietnia 2014 roku

 

Źródło: Gazeta Regionalna, 05 października 2012 roku

 

 

Źródło: Gazeta Regionalna, 22 kwietnia 2011 roku

 

Chcesz dołączyć do Nas? Nie zwlekaj, zgłoś się do zespołu tworzącego szkolną telewizję internetową! Czekamy na Ciebie!