Szkolna Rada Młodzieży

 

SZKOLNA  RADA  MŁODZIEŻY  2017/2018

Przewodnicząca SzRM: Julia Gier 2n

z-ca Przewodniczącej SzRM: Aleksandra Lachowicz 1b

Rzecznik praw ucznia w osobie ucznia: Zachariasz Kowalski 1a

Sekretarz: Karolina Aleksandrowicz 2b

Skarbnik: Kamil Bednarczyk 2n

Członkowie:

Piotr Palamiotis 2i

Hubert Bandiak 2n

Jan Kowalski 1a

Kamila Przybyła 1a

Agata Hahn 1b

Rzecznik Praw Ucznia w osobie Nauczyciela - p. mgr Dagmara Kliczak – Sobańska,

Opiekun SzRM - mgr Katarzyna Kuźmiak.


SZKOLNA  RADA  MŁODZIEŻY  2016/2017

 

 

Przewodnicząca SzRM: Julia Ratomska 2i

z-ca Przewodniczącej SzRM: Oliwia Fałek 2d

Rzecznik praw ucznia w osobie ucznia: Nela Mikołajczyk 2n

Sekretarz: Julia Gier 1n

Skarbnik: Kamila Warcholak 1d

Członkowie:

Kamil Bednarczyk 1n

Karolina Aleksandrowicz 1b

Martin Solarek 2d

Hubert Bandiak 1n

Piotr Palamiotis 1i

Rzecznik Praw Ucznia w osobie Nauczyciela - p. mgr Dagmara Kliczak – Sobańska,

Opiekun SzRM - mgr Katarzyna Kuźmiak.

 


SZKOLNA  RADA  MŁODZIEŻY  2015/2016

 

 

Przewodnicząca SzRM - Inez Świerszcz kl. I d,

z-ca Przewodniczącej SzRM - Julia Ratomska kl. I TI,

Sekretarz - Pamela Chwieszczenik kl. IId,

Skarbnik - Dominika Kadłubowska kl. IId,

Rzecznik Praw Ucznia w osobie ucznia - Adrian Król kl. III TI,

Członkowie:

Michał Preś kl. IId,

Jakub Dawid kl. Id,

Oktawia Szydłowska kl. IIn,

Nela Mikołajczyk kl. In,

Nikola Leśniowska, kl II TI,

Rzecznik Praw Ucznia w osobie Nauczyciela - p. mgr Dagmara Kliczak – Sobańska,

Opiekun SzRM - mgr Katarzyna Kuźmiak.


 SZKOLNA  RADA  MŁODZIEŻY  2014/2015

 

SRM 2014 2015

 

Przewodnicząca SzRM: Emilia Rutkowska klasa 1b

Z-ca Przewodniczącej: Mateusz Borowy klasa 2n

Skarbnik: Mikołaj Giedrowicz klasa 2n

Sekretarz: Karolina Taradaj klasa 2d

Rzecznik Praw Ucznia w osobie Ucznia: Adrian Król klasa 2i

Członkowie:

Pamela Chwieszczenik klasa 1d

Sylwia Musidlak klasa 1b

Dominika Kadłubowska klasa 1d

Klaudia Alechno klasa 1i

Mateusz Choiński klasa 3i

Rzecznik Praw Ucznia w osobie Nauczyciela: p. mgr Dagmara Kliczak-Sobańska

Opiekun SzRM - Katarzyna Kuźmiak


 SZKOLNA  RADA  MŁODZIEŻY  2013/2014

 

SzRM 2013

 

Przewodnicząca SzRM: Paulina Freliszko klasa 2a

Z-ca Przewodniczącej: Marlena Boranowska klasa 1d

Skarbnik: Mikołaj Giedrowicz klasa 1n

Sekretarz: Weronika Olejniczak klasa 2n

Rzecznik Praw Ucznia w osobie Ucznia: Mateusz Lewicki klasa 2a

Członkowie:

Dominika Chęcińska klasa 2n

Georgios Palamiotis klasa 1d

Nikoletta Bittel kkasa 2a

Mateusz Połomski klasa 1i

Patryk Abraś klasa 1i

Rzecznik Praw Ucznia w osobie Nauczyciela: p. mgr Dagmara Kliczak-Sobańska

Opiekun SzRM - Katarzyna Kuźmiak


 SZKOLNA  RADA  MŁODZIEŻY  2012/2013


Przewodnicząca SzRM: Inez Grzegorczyk klasa 2a
Z-ca Przewodniczącej: Łukasz Wójcicki klasa 2d
Skarbnik: Katarzyna Nowak klasa 2n
Sekretarz: Sylwia Czarna klasa 2n
Rzecznik Praw Ucznia w osobie Ucznia: Mateusz Lewicki klasa 1a
Członkowie:
Agnieszka Kowalska klasa 1a
Kinga Drygowska klasa 1a
Dawid Tułacz klasa 1d
Natalia Grabowska klasa 2d
Kacper Siemion klasa 2d
Rzecznik Praw Ucznia w osobie Nauczyciela: p. mgr Dagmara Kliczak-Sobańska


 SZKOLNA  RADA  MŁODZIEŻY  2011/2012

 

Przewodnicząca SzRM – Inez Grzegorczyk, kl. Ia

Z-ca Przewodniczącego – Prometeusz Frank, kl. II TI

Skarbnik – Katarzyna Nowak, kl. In

Sekretarz – Iga Konopacka, kl. IIa

Rzecznik Praw Ucznia w osobie Ucznia – Justyna Wójcik, kl. IIa

Członkowie:

Oskar Pujszo, kl. II TI

Patryk Rozmys, kl. I TI

Kamila Gurbin, kl. IIb

Kacper Siemion, kl. Id

Natalia Grabowska, kl. Id

Rzecznik Praw Ucznia w osobie Nauczyciela – p. mgr Dagmara Kliczak-Sobańska
Opiekunem Szkolnej Rady Młodzieży jest Pani Katarzyna Kużmiak

 


 

SZKOLNA  RADA  MŁODZIEŻY  2010/2011

 
Przewodniczący - Damian Wysokiński
Zastępca przewodniczącego - Martyna Urban
Skarbnik - Prometeusz Frank
Sekretarz - Beata Dróźdź
Członkowie:
Błażewski Witold
Marcinkiewicz Krzysztof
Pałągiewicz Agata
Pujszo Oskar
Wiśniewski Wojciech
Kot Malwina
Rzecznik praw ucznia w osobie ucznia - Patrycja Kołodziejczyk
Rzecznik praw ucznia w osobie nauczyciela - Pani mgr Dagmara Sobańska
Opiekunem Szkolnej Rady Młodzieży jest Pani Katarzyna Kużmiak.


SZKOLNA  RADA  MŁODZIEŻY  2009/2010

 

Przewodnicząca: Falkiewicz Patrycja
Zastępca: Guzenda Małgorzata
Rzecznik Praw Ucznia w osobie ucznia: Kaczmarczyk Artur
Skarbnik: Fudali Katarzyna
Sekretarz: Paś Joanna
Członkowie:
Kołodziejczyk Patrycja
Marcinkiewicz Krzysztof
Wysokiński Damian
Dróźdź Beata
Pietras Adrianna
Jędra Sebastian
Rzecznik Praw Ucznia w osobie nauczyciela - Pan Mateusz Siemion - nauczyciel języka angielskiego.

Opiekunem Szkolnej Rady Młodzieży jest Pani Justyna Mierzwiak.

 



Szkolna Rada Młodzieży 2008 / 2009

 

Przewodniczący:Mateusz Kondracki - kl. II b
v-ce Przewodniczący:Paulina Marczewska - kl. II s
Członkowie:
Eliza Cierpica - kl. I c

Małgorzata Guzenda - kl. I n
Remigiusz Radko - kl. I i
Mateusz Łanda - kl. II b
Daniel Azarowski - kl II c
Karolina Iwaniuch - kl. II c
Michał Miszczuk - kl. II d
Paulina Perzanowska - kl. II n
Rzecznik Praw Ucznia w osobie ucznia: Wojciech Boberda - kl. II b
Rzecznik Praw Ucznia w osobie nauczyciela: Pan mgr Mateusz Siemion - nauczyciel języka angielskiego

 


 

SZKOLNA  RADA  MŁODZIEŻY  2008/2009

Przewodniczący: - Jacek Nawrot (na zdjęciu) klasa II N

Z-ca  Agnieszka Maniecka, Łukasz Fiedler

Skarbnik – Kasia Dragańczuk

Sekretarz – Ada Pigłowska

Członkowie:

Paulina Marczewska

Daria Siemion

Ola Licznar

Mateusz Kondracki

Mateusz Iwanowski

Jędrzej Karolonek

Mateusz Wawro

Rzecznik Praw Ucznia w osobie ucznia - Katarzyna Nowicka

Rzecznik praw ucznia w osobie nauczyciela - p. Monika Przysmak

 

W dniu 15 kwietnia 2008 r. obradowała Komisja Konkursowa powołana przez Ministra Edukacji Narodowej, składająca się z członka Rady Dzieci i Młodzieży, przedstawiciela Mazowieckiego Kuratorium Oświaty oraz przedstawiciela Ministerstwa Edukacji Narodowej. Po zapoznaniu się z pracami konkursowymi nadesłanymi przez komisje powołane w kuratoriach oświaty oraz ich ocenie według regulaminowych kryteriów, wyłoniono zwycięzców w kategorii najlepszy samorząd uczniowski w kategorii gimnazjów (po jednym reprezentującym każde województwo) oraz najlepszy samorząd uczniowski w kategorii szkół ponadgimnazjalnych (po jednym reprezentującym każde województwo).


W gronie szkół ponadgimnazjalnych Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku został najwyżej oceniony i wybrany reprezentantem województwa lubuskiego.  GRATULUJEMY!!!

WE ARE THE CHAMPIONS.