Pożegnanie maturzystów inne niż zwykle

W piątek 30 kwietnia świadectwa odebrali maturzyści z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku. Absolwentom wręczono również wyróżnienia za działalność na rzecz szkoły, reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych oraz za osiągnięcia sportowe i artystyczne. Była to także możliwość na pożegnanie uczniów z wychowawcą, nauczycielami i pracownikami szkoły. Wszystko odbyło się oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Kochani, nie mówimy - żegnajcie, mówimy - do zobaczenia. Na zawsze będziecie częścią naszej szkolnej rodziny i pozostaniecie w naszych sercach na zawsze. Dziękujemy za wspólne lata, gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia na maturze i egzaminie zawodowym oraz w realizacji Waszych dorosłych już, życiowych planów. Powodzenia.

Zobacz zdjęcia, kliknij ->TUTAJ-<.