Nasi w czołówce Mikroprofesora

Z radością informujemy, że Malwina Kołodziej z klasy 2ip zajęła 7 miejsce, a Szymon Grochowski z klasy 3a, 8 miejsce w XV Ogólnopolskim Konkursie Interdyscyplinarnym MIKROPROFESOR. W XV edycji wzięło udział kilkuset uczestników. Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie składającym się z czterech testów wiedzy (łącznie 160 pytań) należało odpowiedzieć na pytania z zakresu filozofii, informatyki, fizyki, historii XX wieku, historii sztuki i grafiki komputerowej, muzyki, matematyki, wiedzy o Skandynawii oraz życia i działalności ks. prof. Józefa Tischnera (patrona konkursu). Jak widzicie nasi uczniowie musieli wykazać się ogromną wiedzą! Zadaniem w drugim etapie było przygotowanie plakatu, który zilustruje hasło przewodnie aktualnej edycji konkursu ,,spoTKANIA”.

Opiekunem uczniów jest Pan Artur Rokicki. Gratulujemy ogromnego sukcesu, tym bardziej, że są to najlepsze miejsce wśród uczniów z województwa lubuskiego!