"Szkoła realnych możliwości". Zobacz film promocyjny ZSOiE w Lubsku

Mimo pandemii koronawirusa nasza szkolna telewizja ZSOiE TV nakręciła kolejny film promocyjny.

Szkoła realnych możliwości - to przekaz płynący z najnowszego spotu prezentującego Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku. Niezłe zdjęcia, klimatyczna muzyka oraz dawka humoru to bez wątpienia zalety tej produkcji. Film wykonała grupa filmowa ZSOiE TV pod kierunkiem Pana Artura Rokickiego przy współpracy Pani Anny Hekkert. Za reżyserię, produkcję i montaż filmu odpowiadają uczniowie: Erwin Siemionów, Piotr Palamiotis i Jakub Solarczyk. Nasz filmik pokazuje ZSOiE jako nowoczesną i ciekawą placówkę, otwartą na potrzeby uczniów i rozwijającą ich pasje. Zapraszamy do oglądania, klikając w ten link: https://youtu.be/pspRqu-Iios

Mamy nadzieję, że nasz najnowszy klip przekona młodzież z regionu do wybrania właśnie ZSOiE. Zobacz NAS w akcji i po prostu postaw na ZSOiE! Naprawdę Warto!