Siatkarki ZSOiE Mistrzyniami Powiatu!

Dnia 10 marca w Hali ZSO w Żarach odbył się Finał Powiatowej Olimpiady Młodzieży w siatkówce dziewcząt. Miło nam poinformować, że drużyna naszej szkoły wygrała rozgrywki pokonując w finałach wysoko postawione Katolickie Liceum i Społeczne Liceum z Żar i tym samym została Mistrzem Powiatu Żarskiego. Dziewczyny reprezentować będą nasz powiat w rozgrywkach rejonowych i walczyć będą w nich o awans do finałów wojewódzkich. Gratulujemy naszym dziewczynom i trenerowi.  

Skład drużyny: Malwina Nazaruk - IIIb, Martyna Kurant – IIb, Kaja Solarczyk – IIa, Karolina Kluczewska – IIa, Natalia Łukacz – IIIi, Paula Stoppa – IIb, Oliwia Krzywiecka - I AG, Klaudia Milewska - I IG, Katarzyna Szymaniec – IDP, Kornelia Zimna - I GP, Weronika Jarynowska - I FP. Trenerem drużyny jest Pan Mateusz Łanda.