Młodzież z ZSOiE w wojewódzkim etapie olimpiady o ubezpieczeniach społecznych

 

Znamy już listę szkół z regionu, które awansowały do wojewódzkiego etapu olimpiady pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. W tym roku w naszym regionie zakwalifikowało się do niego 22 szkoły w tym drużyna z ZSOiE w Lubsku. Uczennice w składzie: Justyna Mroziewicz, Wiktoria Grula i Sandra Brzezińska już 20 marca w etapie wojewódzkim staną w szranki z najlepszymi drużynami z lubuskich placówek. Zwycięska ekipa będzie reprezentowała nasze województwo 17 kwietnia podczas ogólnopolskiego finału Olimpiady w Warszawie. Udział w akcji pozwala nie tylko sprawdzić wiedzę zdobytą podczas „Lekcji z ZUS”, ale daje szansę walki o atrakcyjne nagrody oraz indeksy bądź dodatkowe punkty w procesie rekrutacji na wyższe uczelnie. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia! Opiekunem uczennic jest Pani Edyta Żelazko.