Szkolny Dzień Sportu 2019

Dnia 13 września 2019 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Sportu. Z tej okazji młodzież wzięła udział w licznych konkursach przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego. Cała impreza odbyła się na obiekcie OSiR, uczestników dopingowała i oklaskiwała liczna publiczność zgromadzona wokół boiska. W klasyfikacji łącznej Dzień Sportu Szkolnego wygrała klasa 3a, drugie miejsce zajęła klasa 2i, a trzecie klasa 4i.

Klasyfikacja ogólna:

I miejsce - klasa 3a

II miejsce - klasa 2i

III miejsce - klasa 4i

IV miejsce - klasa 1ig, 3b

VI miejsce - klasa 1ip, 3i

VIII miejsce – klasa 2a, 1fp

X miejsce – 1ag

XI miejsce – 1gp

XII miejsce – 1bg

XIII miejsce – 1dp

XIV miejsce – 1ep

XV miejsce – 2b

 

Wszystkim startującym gratulujemy wyników, ale przede wszystkim udziału w sportowej zabawie!

Zobacz zdjęcia [kliknij tutaj]