Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

 

Wśród nagród znalazła się też za 100% frekwencję, którą otrzymał uczeń klasy 1i Rafał Pruski.

Warto nadmienić, iż najwyższą średnią w Liceum Ogólnokształcącym (5,69) uzyskała Zuzanna Badura z klasy 1a oraz z Technikum Informatycznego Piotr Tułacz (5,47) z klasy 3i, i tym samym to właśnie tych dwoje uczniów zostało nominowanych do stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Ten dzień był pełen radości, ale także i smutku, ponieważ musieliśmy pożegnać wieloletniego nauczyciela języka angielskiego pana Vasyla Gusara, który w nowym roku szkolnym nie będzie już uczył naszej młodzieży. Społeczność Uczniowska podziękowała zasłużonemu nauczycielowi za lata pracy gorącymi brawami, a Samorząd Uczniowski wręczył przepiękny bukiet kwiatów.

Na koniec uroczystości zakończenia roku szkolnego, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego podziękowali pani Dyrektor Gabrieli Fiedler, panu Wice-dyrektorowi Andrzejowi Bryłce oraz wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za trud wychowania i kształcenia.

Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji oraz powrotu do szkoły z radością i zapałem do dalszej pracy.

Po pełnej radości i wzruszeń ceremonii, uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

Wszystkim naszym uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!