Świetny występ uczniów ZSOiE na Mistrzostwach Powiatu Żarskiego w lekkiej atletyce

20 maja 2019 roku w Żarach odbyło się zawody lekkoatletyczne w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży. Znakomicie spisali się w zawodach uczniowie ZSOiE. Mamy dwóch nowych mistrzów powiatu i jednego wicemistrza.

W skoku wzwyż Michał Salamon – uczeń klasy 1a – zajął pierwsze miejsce w powiecie żarskim. Opiekunem ucznia jest pan Andrzej Tomiałowicz.

W biegu na 200 metrów złoty medal wywalczył uczeń klasy 1i – Jakub Solarczyk. Opiekunem ucznia jest pan Andrzej Tomiałowicz.

W biegu na 400 metrów 2 miejsce wybiegał Natan Ryba z klasy 1b. Opiekunem ucznia jest pani Lidia Czyż.

W kilku kolejnych przypadkach uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku byli blisko strefy medalowej, dlatego brawo dla wszystkich uczestników za bardzo dobry występ podczas finału powiatu.