Otrzęsiny klas pierwszych 2023

Pierwszą oficjalną częścią uroczystości było ślubowanie na sztandar szkolny w obecności Pani Dyrektor, nauczycieli i wszystkich uczniów naszej szkoły.

 

 Po uroczystym ślubowaniu Pani Dyrektor ZSOiE Gabriela Fiedler osobiście pasowała uczniów, poprzez symboliczne dotknięcie olbrzymim ołówkiem ramienia osoby pasowanej.

 

Ale to nie wszystko. Potem przyszedł czas na właściwe ”otrzęsiny”, czyli konkurencje i zabawy na wesoło. Cała młodzież dobrze się bawiła, a humory dopisywały zarówno obserwatorom jak i uczestnikom imprezy.

 

 Organizatorem otrzęsin był Samorząd Uczniowski pod kierownictwem Pana Mateusza Łandy. Teraz wszystkie Pierwszaki mogą się czuć pełnoprawnymi uczniami Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku. Witamy Was pierwszoklasiści w gronie naszej szkolnej społeczności!

Zobacz zdjęcia [kliknij tutaj]