Spotkanie Wigilijne 2022

W środę 21 grudnia 2022 roku w naszej szkole odbyło się Spotkanie Wigilijne w którym wzięli udział nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej, a także pracownicy obsługi, uczniowie i przedstawiciele samorządu szkolnego obu placówek oświatowych. Uroczystość odbyła się w auli szkolnej odświętnie przystrojonej na tę okoliczność.

W świąteczny nastrój nauczycieli oraz pracowników szkoły wprowadzili uczniowie, prezentując bożonarodzeniowy montaż słowno-muzyczny przygotowany przez Panią Zofię Zawiślak i Pana Wojciecha Szturomskiego. Były przepiękne kolędy i pastorałki w wykonaniu młodzieży oraz wspólne kolędowanie. Na zakończenie Pani Dyrektor Gabriela Fiedler, podziękowała za przygotowanie uroczystości uczniom i nauczycielom oraz złożyła życzenia świąteczne i noworoczne całej wspólnocie szkolnej. Spotkanie było okazją do złożenia życzeń, a przede wszystkim do spędzenia wspólnie czasu w świątecznej atmosferze.

Zobacz zdjęcia z tej uroczystości [kliknij tutaj]