Uczniowie ZSOiE na Targach Poznań Game Arena 2022

W sobotę 8 października 2022 roku nasi uczniowie wzięli udział w wycieczce do Poznania, której celem był udział w targach Poznań Game Arena. Są to największe w Polsce i naszej części Europy targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej, organizowane zarówno dla specjalistów z branży jak i indywidualnych zwiedzających. Na targach 57 osobowa grupa naszych uczniów miała okazję zapoznać się z nowoczesnym sprzętem komputerowym, urządzeniami peryferyjnymi, sprzętem elektronicznym i najnowocześniejszymi technologiami, jak np. virtual reality. PGA oferowało także wiele stoisk, na których można było zakupić gadżety z ukochanych gier lub sprzęt komputerowy po okazyjnych cenach. Ogromną atrakcją targów był fantastyczny cosplay, na każdym  kroku spotkać można było postacie z gier, filmów i seriali  i z każdą z nich można było pstryknąć sobie pamiątkowe zdjęcie. Nasi uczniowie wykorzystali także okazję by spotkać się z ulubionymi YouTuberami czy polskimi streamerami. Wszyscy wracali do domów co prawda zmęczeni, ale zadowoleni. Opiekunami uczniów w trakcie wycieczki byli Pan Artur Rokicki oraz Panie Ewa Matuszak-Michalak, Ewa Kokot i Edyta Żelazko. Już teraz zapraszamy na kolejne PGA!