Książki moich marzeń

 

Zadania konkursowe: opracowanie rankingu książek, które zdaniem uczniów powinny znaleźć się w bibliotece szkolnej, recenzje książki oraz nakręcenie filmu uzasadniającego, że to właśnie nasza szkoła powinna otrzymać nagrodę ( książki) od organizatora – Ministerstwa Edukacji Narodowej. Biblioteka szkolna ogłosiła w ramach akcji „Nakręćmy się na czytanie” konkurs na recenzję książki. Na konkurs wpłynęło 15 prac. Rozstrzygnięcie konkursu oraz ogłoszenie szkolnego rankingu książek odbyło się w auli szkolnej. Komisja konkursowa wyróżniła prace następujących uczniów: Małgorzata Skórzewska, Julia Kuśmierczyk, Sylwia Musidlak, Alicja Czupryk, Kamila Oryga.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy.

Uczniom i nauczycielom realizującym zadania Ogólnopolskiego Konkursu „Książki moich marzeń” bardzo dziękuję.

Zofia Zawiślak