Mamy najlepsze siatkarki w Powiecie

Drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku okazała się najlepsza w trakcie Powiatowego Finału Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt rozegranego w dniu 29 stycznia w Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Prusa w Żarach. W finale zespół ZSOiE z Lubska pokonał ekipę gospodyń 2:0. W nagrodę nasze siatkarki będą reprezentować Powiat Żarski w zawodach rejonowych w których zmierzą się z najlepszymi zespołami z powiatów nowosolskiego, wschowskiego i żagańskiego. W rozgrywkach finałowych reprezentantki ZSOiE w Lubsku zagrały w składzie: Paulina Gira, Julia Gier, Dominika Mijalska, Malwina Nazaruk, Wiktoria Jędryś, Justyna Siwik, Laura Kostka, Natalia Łukacz, Andrea Sierko, Magda Rodziewicz, Patrycja Zakrzewska, Weronika Zarzycka-Miazek. Opiekunem teamu jest pan mgr Andrzej Tomiałowicz. Gorąco gratulujemy dziewczynom i opiekunowi grupy.