Agata Hahn awansowała do kolejnego etapu Olimpiady Przedsiębiorczości

Znamy już wyniki I etapu ogólnopolskiej Olimpiady Przedsiębiorczości pod hasłem „Sukces w biznesie - ludzie, wizerunek, strategia”. 1250 uczniów z całej Polski przechodzi do kolejnego etapu (okręgowego), a wśród nich Agata Hahn z klasy 1b. Nad uczennicą opiekę merytoryczną sprawuje nauczyciel przedmiotów ekonomicznych – pani Renata Tetera. Agacie serdecznie gratulujemy i życzymy owocnych przygotowań do II etapu, który odbędzie się 1 marca 2018 roku we Wrocławiu.

Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości jest wspólną inicjatywą Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych w kraju. Jej celem jest kształtowanie przedsiębiorczości i umiejętności analizy zjawisk zachodzących w gospodarce, a także lepsze przygotowanie do wyzwań współczesnego świata.