Wojciech Szturomski Zasłużonym Działaczem Kultury 2017

30 czerwca 2017 roku nauczyciel naszej szkoły – Wojciech Szturomski otrzymał tytuł ,,Zasłużony Działacz Kultury”. Tytuł ,,Zasłużony Działacz Kultury” nadaje się osobom wyróżniającym się w upowszechnianiu i propagowaniu kultury w gminie Lubsko. Piękna uroczystość wręczenia nagrody odbyła się w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Lubsko.

Wojciech Szturomski jest nauczycielem angielskiego w ZSOiE w Lubsku, muzykiem grającym na gitarze i perkusji, liderem i pomysłodawcą szkolnego zespołu muzycznego. Jest także inicjatorem i współorganizatorem wielu imprez kulturalnych (m. in. Festiwalu JAPA, Festiwalu piosenki angielsko-niemieckiej itp.). W pracy zawodowej wykazuje się ogromnym zaangażowaniem i dbałością. Oprócz Wojciecha Szturomskiego tytuł zasłużonego działacza kultury otrzymała Dana Newelska.

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z osobami odnoszącymi sukcesy na wielu polach swej aktywności zawodowej. Serdecznie gratulujemy!