Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017

Wśród nagród znalazła się też za 100% frekwencję, którą otrzymał uczeń kl. In – Łukasz Chojecki.

Ten dzień był pełen radości, ale także i smutku, ponieważ musieliśmy pożegnać księdza Daniela Gepperta, który po czterech latach posługi kapłańskiej w naszej parafii odchodzi do Zielonej Góry. Społeczność Uczniowska podziękowała księdzu Danielowi Geppertowi za lata pracy gorącymi brawami, a Samorząd Uczniowski wręczył przepiękny bukiet kwiatów.

W czasie uroczystości ciepłymi słowami z ust Pani dyrektor pożegnaliśmy także nauczycielkę historii Panią Wiolettę Nawrot, która w nowym roku szkolnym nie będzie już uczyła naszej młodzieży. Na koniec uroczystości zakończenia roku szkolnego, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego podziękowali p. dyrektor Gabrieli Fiedler, p. wice-dyrektorowi Andrzejowi Bryłce oraz wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za trud wychowania i kształcenia.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 zakończyły życzenia miłych, słonecznych i udanych wakacji.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości zakończenia roku w ZSOiE - kliknij tutaj.