Młodzi zdolni nagrodzeni. Wśród nich uczniowie ZSOiE

21 czerwca w Lubskim Domu Kultury miało miejsce uroczyste posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Samorządu. Podczas spotkania wręczone zostały nagrody uczniom, którzy w roku szkolnym 2016/2017 osiągnęli najlepsze wyniki w konkursach i olimpiadach przedmiotowych. Wśród nich nie zabrakło uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku. Nagrodę książkową i podziękowania za godne reprezentowanie miasta Lubsko w konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim otrzymali: Sylwia Musidlak, Katarzyna Szturomska, Łukasz Chojecki, Ilona Mutke, Natalia Dera i Piotr Palamiotis. Nagrodzeni zostali również opiekunowie wyżej wymienionych uczniów, wśród których znaleźli się nauczyciel biologii Gabriela Fiedler, nauczyciel WOS-u i języka niemieckiego Dagmara Kliczak-Sobańska oraz nauczyciel informatyki Artur Rokicki.

Serdecznie gratulujemy uczniom i ich opiekunom za tak dobre wyniki i życzymy dalszych sukcesów. Brawo.