Uczeń naszej szkoły poleci do Europarlamentu w Brukseli

27 maja 2017 roku w siedzibie Politechniki Gdańskiej odbyło się uroczyste podsumowanie XIV Ogólnopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego Mikroprofesor 2017. Do udziału w wydarzeniu zaproszono 10 laureatów konkursu, wśród których znalazł się Piotr Palamiotis z klasy 1i. Po podliczeniu punktów nasz uczeń zajął ostatecznie 3 miejsce w Polsce jako jedyny przedstawiciel województwa lubuskiego. Piotr otrzymał nagrodę w postaci wizyty w Europarlamencie w Brukseli, która to wycieczka odbędzie się jeszcze w tym roku kalendarzowym. Oprócz nagrody Piotr wraz z innymi uczestnikami miał możliwość przespacerowania się na sopockim molo, na którym spotkał się z wybitnym polskim podróżnikiem – Markiem Kamińskim od którego otrzymał autorską książkę z dedykacją. Opiekunem ucznia jest Pan mgr inż. Artur Rokicki. Brawo Piotr!