Z wizytą w Gimnazjum nr 1

Uczniowie Ogólniaka prezentowali następujące zawody: inżynier, logistyk, lekarz, dziennikarz, kosmetyczka, lingwista czy zawody służb mundurowych. Zawody te można zdobyć zdając maturę i kończąc studia, jednak wcześniej ogromny wpływ mają na to rozszerzenia, które są realizowane w Ogólniaku.

Uczniowie Technikum Informatycznego prezentowali swoje umiejętności w zakresie montażu i diagnostyki komputerów, konfiguracji routera, zarabiania i testowania kabli sieciowych oraz tworzenia stron internetowych.

Uczniowie Technikum Ekonomicznego przedstawili nowoczesną koncepcję działania firmy, prezentując wydruki z systemu zarządzania przedsiębiorstwem - INSERT GT. Ponadto zapoznali gimnazjalistów z zabezpieczeniami banknotów przy użyciu lupy i maszyny do sprawdzania autentyczności pieniędzy.

Serdecznie dziękujemy gimnazjalistom za skorzystanie z naszej oferty zawodowej.

Zobacz zdjęcia [kliknij tutaj]