GRAND PRIX Szkół w Szachach 2016/2017

28 kwietnia 2017 roku rozegrana została V finałowa runda tegorocznej edycji GRAND PRIX SZKÓŁ LUBSKA. W grupie szkół gimnazjalnych i średnich drugie miejsce w tej rundzie uzyskał Marcin Hermansdorfer.

W klasyfikacji generalnej turnieju GRAND PRIX SZKÓŁ LUBSKA 2016/2017 nasza szkoła zajęła trzecie miejsce. Dla drużyny ZSOiE punkty uwzględnianie w końcowej klasyfikacji Grand Prix zbierali: Marcin Hermansdorfer, Hubert Majchrowski, Mateusz Kielczyk, Dominik Nikrewicz, Amadeusz Cimek, Mateusz Krawczak, Szymon Musidlak, Jakub Dawid, Nikodem Maludy, Szymon Drobniak, Damian Słoniowski, Michał Sienkiewicz, Kacper Różnicki, Łukasz Łempecki, Mateusz Mikos, Mateusz Grabowy, Jakub Stochmiał, Piotr Palamiotis, Fabian Szczepański, Natalia Polak, Dominik Krzyżanowski, Norbert Simiński, Oskar Graczyk, Piotr Wożnica, Damian Marcinkowski, Piotr Tułacz, Karol Kaniowski, Przemysław Leśniowski.

Warto przy tej okazji wspomnieć również o indywidualnych sukcesach miłośników ,,królewskiej gry” z naszej szkoły. W klasyfikacji indywidualnej chłopców II miejsce zajął Marcin Hermansdorfer, VI Hubert Majchrowski, a X Mateusz Kielczyk.