Wyróżnienie w rankingu IT Szkoła

Z wielką radością informujemy, że nasza szkoła została wyróżniona w V edycji programu IT-Szkoła. IT-Szkoła to internetowy, otwarty program studiów e-learningowych w zakresie teorii oraz zastosowań technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych prowadzony przez Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki. Partnerem programu jest Naukowa Akademicka Sieć Komputerowa. W ramach studiów uczniowie naszej szkoły mają możliwość udziału w certyfikowanych kursach e-learningowych nie tylko z branży informatycznej, ale również z zakresu takich przedmiotów, jak: chemia, biologia, fizyka, matematyka itd. Mogą brać udział w wykładach, konkursach tematycznych i w akademickich kołach naukowych.

Warto dodać, że ilość zrealizowanych kursów jak i wyniki z testów przeprowadzonych po zrealizowaniu kursów uplasowały naszą szkołę na 4 pozycji wśród szkół województwa lubuskiego.