Młodzi zdolni nagrodzeni. Wśród nich uczniowie ZSOiE

22 czerwca w Lubskim Domu Kultury miało miejsce uroczyste posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Samorządu. Podczas spotkania wręczone zostały nagrody uczniom, którzy w roku szkolnym 2015/2016 osiągnęli najlepsze wyniki w konkursach i olimpiadach przedmiotowych. Wśród nich nie zabrakło uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku. Nagrodę książkową i podziękowania za godne reprezentowanie miasta Lubsko w konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim otrzymali: Sylwia Musidlak, Nikoletta Simińska, Julia Kuśmierczyk, Mateusz Borowy, Mikołaj Giedrowicz i Mateusz Wiśniewski. Nagrodzeni zostali również opiekunowie wyżej wymienionych uczniów, wśród których znaleźli się nauczyciel biologii Gabriela Fiedler oraz nauczyciel matematyki Andrzej Bryłka.

Serdecznie gratulujemy uczniom i ich opiekunom za tak dobre wyniki i życzymy dalszych sukcesów. Brawo.