Uroczyste pożegnanie absolwentów ZSOiE

Jak co roku, w części oficjalnej mieliśmy okazję wysłuchać przemówienia dyrektora szkoły oraz zaproszonych gości.

Najlepsi uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe z rąk dyrektora szkoły, pozostałym uczniom świadectwa wręczyli wychowawcy klas. Dyplomy na ręce maturzystów złożone zostały również w podziękowaniu za osiągnięcia sportowe, udział w konkursach czy aktywność i współorganizowanie imprez szkolnych.

Najlepszym absolwentem w roku szkolnym 2015/2016 został Mateusz Borowy – uczeń klasy 3n Liceum Ogólnokształcącego oraz Piotr Jarczak uczeń klasy 4i Technikum Informatycznego.

Głos zabrał również przedstawiciel klas drugich, Sylwia Musidlak w imieniu młodszych kolegów pożegnała ona abiturientów.

Nie zabrakło także podsumowania ze strony maturzystów. W przygotowanej prezentacji multimedialnej absolwenci przypomnieli sobie ostatnie wspólnie spędzone lata zarówno w murach szkoły jak i poza nią. W niejednym oku zakręciła się łza. Następnie maturzyści podziękowali swoim nauczycielom za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Symbolem wdzięczności dla „belfrów” były bukiety kwiatów.

Po wszystkim uczniowie rozeszli się wraz z wychowawcami do sal na ostatnie wspólne spotkanie.

Drogim maturzystom życzymy jak najlepszych wyników egzaminu dojrzałości i wiele sukcesów na dalszej drodze życia. Żegnamy was teraz, ale mamy nadzieje, że nie zapomnicie o naszej budzie i będziecie nas odwiedzać.

Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia – link poniżej

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.658931394247947.1073741841.273751656099258&type=1&l=eac87ada86