DNI OTWARTE JUŻ ZA NAMI!

Na rozgrzewkę gimnazjalistów przywitał występ szkolnego zespołu muzycznego pod opieką pana Wojtka Szturomskiego.

Potem uczniowie w szkolnej auli obejrzeli filmy promujące naszą szkołę. Następnie pani Dyrektor Gabriela Fiedler przedstawiła ofertę edukacyjną na rok szkolny 2016/2017 oraz warunki rekrutacji.

Po części oficjalnej gimnazjaliści zostali oprowadzeni po szkole przez naszych wspaniałych uczniów.

Na naszych gości czekało wiele atrakcji – były między innymi quizy z ekonomii, pokazy eksperymentów fizycznych i chemicznych oraz zajęcia e-sportowe (FIFA).

Gimnazjaliści mogli także  uczestniczyć  w prezentacjach oraz konkursach i zabawach z języków obcych i matematyki. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się pokazy musztry i samoobrony w wykonaniu uczniów klas mundurowych. Goście z zachwytem obejrzeli także fragment przedstawienia w wykonaniu koła teatralnego.

Z kolei na dziedzińcu szkoły można było skosztować kiełbaski z grilla przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Nad przebiegiem oraz organizacją tegorocznych dni otwartych czuwała p. Dorota Szturomska.

Gimnazjaliści podczas pobytu w naszej szkole przekonali się, że Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku dysponuje nie tylko solidną ofertą kształcenia, na które jest duże zapotrzebowanie na rynku pracy, ale także daje możliwość rozwoju zainteresowań, pasji i aktywności w innych dziedzinach. Sądząc po nastrojach, nasi przyszli kandydaci opuścili naszą szkołę z pozytywnym nastawieniem. Już niedługo zadecydują o swojej dalszej ścieżce kariery. Mamy nadzieję, że spodobała im się nasza szkoła i że 1 września 2016 roku chętnie rozpoczną w niej naukę.

To był ciekawy dzień, a dla zainteresowanych fotorelacja z wydarzeń w linku poniżej.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.657277721079981.1073741840.273751656099258&type=1&l=e2f0c85076