Eliminacje miejskie 61 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

61 konkurs recytatorski

7 marca 2016 roku w Lubskim Domu Kultury odbyły się eliminacje miejskie 61 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. O laury i kwalifikacje do kolejnego etapu walczyli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z terenu Lubska. Miło nam donieść, że troje naszych uczniów uzyskało kwalifikacje do etapu powiatowego.

W kategorii Turniej Recytatorski kwalifikacje uzyskały: Justyna Nowakowska i Aleksandra Szklarska, natomiast w kategorii Teatr Jednego Aktora: Olimpia Szczepanowska. Eliminacje powiatowe odbędą się 19 marca o godzinie 11:00 w Żarskim Domu Kultury "LUNA". Do udziału w eliminacjach miejskich uczniów przygotowywała polonistka – Pani mgr Katarzyna Kuźmiak. Uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!