Czas na kolejny odcinek z cyklu "Z archiwum ZSOiE TV"

Tym razem przenosimy się do roku 2014 roku. W filmie promocyjnym prezentujemy Wam ludzi z pasją, uczniów i uczennice ZSOiE, którzy w naszej szkole rozwijają swoje pasje i zainteresowania.

- ZSOiE w Lubsku – szkoła ludzi z pasją - to przekaz płynący z tego filmu promocyjnego. Zdaniem psychologów, posiadanie zainteresowań i wspieranie ich rozwoju to klucz do wyższej samooceny i zadowolenia z życia. Pasja nadaje sens każdemu kolejnemu dniu i stanowi idealną odskocznię od bieżących problemów i zmęczenia.

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku dostrzega wagę tego zjawiska. Nasi nauczyciele wspierają rozwój pasji swoich uczniów. Filozofia szkoły odzwierciedlona jest także w samych profilach, które oferowane są uczniom. Są one tworzone tak, aby odpowiadały nie tylko wymogom rynku pracy, ale także zainteresowaniom młodych ludzi. Tak więc ZSOiE to miejsce w którym uczniowie z zainteresowaniem i przyjemnością zdobywają wiedzę oraz rozwijają swoje pasje. Przekonaj się o tym o tym i obejrzyj film promocyjny, klikając w ten link: https://youtu.be/jExcV20jqhk

Mamy nadzieję, że nasz klip przekona Was do wybrania właśnie ZSOiE. Naprawdę Warto!