Z archiwum ZSOiE TV – Film 2011

Rozpoczynamy nowy cykl artykułów pod nazwą "Z archiwum ZSOiE TV". Będziemy w nim przypominać archiwalne filmy promocyjne nakręcone przez naszych uczniów w ramach zajęć pozalekcyjnych. Na pierwszy ogień wzięliśmy film z roku 2011. Ponad 130 osób wzięło udział w tej wielkiej produkcji. Oprócz aktorów w filmie wyznaczono również osoby od makijażu, strojów, montażu oraz kaskaderów! Kiedy wszystko zostało dopięte na ostatni guzik nakręcono film...

Przed Wami Film Promocyjny ZSOiE 2011. Wypełniony charakterem szkoły, zasobami, plusami, uczniami, dobrą muzyką, świetną grą aktorską, współpracą oraz ambicjami, a ponad to bardzo dobre więzi z nauczycielami oraz ich poczucie humoru. Może Tobie tez Pani Dyrektor Gabriela Fiedler przybije piątkę?

Teraz krok należy do Was. Klikacie Play i jesteście w murach naszej szkoły. Aby zobaczyć filmik kliknij ->TUTAJ<-

Kolejne artykuły z cyklu „Z archiwum ZSOiE TV” będą pojawiały się cyklicznie na naszym profilu facebook i stronie internetowej.