Wybory online do Samorządu Uczniowskiego – wyniki

W dniu 18 grudnia 2020 roku w naszej szkole odbyły się wybory online do Szkolnej Rady Młodzieży. Wszyscy uczniowie mieli prawo oddać głos za pośrednictwem platformy internetowej. Mogli oni wybrać jednego z 27 kandydatów. Wybory te były wspaniałą lekcją demokracji.

W wyniku głosowania wybrano nowy skład SzRM:

przewodnicząca SRM - Oliwia Krzywiecka, klasa 2ag

zastępca - Jakub Gawron, klasa 3i

członkowie: Erwin Siemionów (klasa 2ig), Jeremiasz Binek (klasa 2fp), Tobiasz Błaszków (klasa 2dp), Kalina Podgórska (klasa 2bg), Karolina Pożoga (klasa 1b), Kinga Aleksandrowicz (klasa 1a), Dagmara Mekwińska (klasa 2ep), Filip Wikar (klasa 2dp).

Opiekun SRM – mgr Anna Hekkert

Rzecznik Praw Ucznia w osobie nauczyciela – mgr Dagmara Kliczak-Sobańska.

 

Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział w wyborach. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy. Wszystkim uczestnikom głosowania online również serdecznie dziękujemy!