„Lubuskie Talenty”- wielki sukces naszych uczniów!!!

Z wielką radością informujemy, że aż dziewięcioro uczniów naszej Szkoły zostało objętych projektem pomocy stypendialnej Marszałka Województwa Lubuskiego ”Lubuskie Talenty” na rok szkolny 2020/2021. Stypendystami zostali: Marcelina Wojciechowska, Szymon Grochowski, Karolina Tołoczko, Klaudia Szczerbata, Oliwia Koszela, Julia Lachowicz, Małgorzata Radzion, Julia Pawlaczek i Nikola Choińska.

Program jest skierowany do 340 uczniów z terenu województwa lubuskiego, szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, informatycznych lub języków obcych. Każdy uczestnik projektu realizuje pod opieką nauczyciela prowadzącego Indywidualny Plan Rozwoju Edukacyjnego, a na jego realizację otrzymuje stypendium naukowe.

Bardzo gratulujemy naszym stypendystom, życzymy wytrwałości w realizacji planu rozwoju edukacyjnego oraz życzymy dalszych sukcesów.