Szkolny Dzień Sportu 2020

Dnia 14 września 2020 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Sportu. Z tej okazji młodzież wzięła udział w konkursach przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego. Cała impreza odbyła się na obiekcie OSiR, uczestników dopingowała i oklaskiwała liczna publiczność zgromadzona wokół boiska. W klasyfikacji łącznej Dzień Sportu Szkolnego wygrała klasa 3i, drugie miejsce zajęła klasa 2ip, a trzecie klasa 1b.

Klasyfikacja ogólna:

I miejsce – klasa 3i

II miejsce – klasa 2ip

III miejsce – klasa 1b

IV miejsce – klasa 1a

V miejsce – klasa 1i

VI miejsce – klasa 2ep

VII miejsce – klasa 2ag

VIII miejsce – klasa 2bg

IX miejsce – klasa 2fp

X miejsce – klasa 2ig

XI miejsce – klasa 4i

XII miejsce – klasa 3b

XIII miejsce – klasa 2dp

XIV miejsce – klasa 2gp

XV miejsce – klasa 3a

 

Wszystkim startującym gratulujemy wyników, ale przede wszystkim udziału w sportowej zabawie!

Zobacz zdjęcia [kliknij tutaj]