Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 inne niż wszystkie!

To było rozpoczęcie roku szkolnego inne niż wszystkie. Wszyscy byli zobowiązani do noszenia maseczek i dezynfekcji rąk. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu głos zabrała Pani Dyrektor Gabriela Fiedler, która gorąco i serdecznie powitała uczniów po ponad półrocznej przerwie. Pani Dyrektor przedstawiła także kadrę kierowniczą szkoły oraz wychowawców klas pierwszych. Na koniec przemówienia Pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom miłej i przyjaznej atmosfery w szkole, dużo zdrowia, a także zapału oraz wytrwałości w nauce. Po części oficjalnej uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w przypisanych do danej klasy salach lekcyjnych, gdzie zostały omówione szczegóły i kwestie organizacyjne.

Zobacz zdjęcia [kliknij tutaj]