Zachariasz Kowalski w centralnym etapie Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Zachariasz Kowalski, uczeń klasy 3a uczestniczył w zawodach okręgowych 61 edycji Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Pierwszy etap zmagań polegał na rozwiązaniu testu składającego się ze zróżnicowanych zadań sprawdzających wiedzę w zakresie współczesnych procesów i zjawisk społeczno-politycznych, drugi składał się z odpowiedzi ustnych na pytania problemowe sprawdzające znajomość i zrozumienie zjawisk oraz procesów z obszaru społeczeństwa, polityki, prawa oraz problemów współczesnego świata. Zachariasz pomyślnie zakończył obydwa etapy i zakwalifikował się do zawodów centralnych, które odbędą się w kwietniu w Warszawie.

Wielkie gratulacje dla Zachariasza i jego opiekunki Pani Dagmary Kliczak-Sobańskiej. Będziemy trzymać kciuki!