Drużyna ZSOiE Wicemistrzami Powiatu w szachach drużynowych

W dniu 28 listopada 2019 roku w Lubskim Domu Kultury odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Żarskiego w Szachach. W turnieju wzięli udział najlepsi szachiści powiatu reprezentujący szkoły ponadgimnazjalne. Był to turniej drużynowy – każda drużyna składała się z 3 chłopców i jednej dziewczynki. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku reprezentowali uczniowie w składzie: Adrianna Urbaniak, Tomasz Dynowski, Mirosław Moc i Tomasz Lambrecht. Ostatecznie nasi szachiści zajęli II miejsce w powiecie, tym samym zapewnili sobie awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 3 grudnia 2019 roku w Sulechowie. Opiekunem naszego zespołu była Pani Lidia Czyż.

Wszystkim zawodnikom, dziękujemy i gratulujemy godnego reprezentowania naszej szkoły.