ZSOiE zaprasza! Zobacz film promocyjny szkoły

  

Ośmioklasisto, Gimnazjalisto – jeśli nadal nie wiesz, jaką szkołę wybrać zobacz nowy film promocyjny Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku. Co dla młodych ludzi oznacza dziś sukces? Jak może wyglądać ich przyszłość i dlaczego warto wybrać akurat ZSOiE w Lubsku? Odpowiedź m.in. na te i inne pytania znajdziecie w nowym spocie promocyjnym naszej szkoły. Zachęcamy do oglądania i udostępniania! 

Kliknij w powyższe zdjęcie lub tutaj, aby obejrzeć cały film.

PS. Materiał filmowy przygotowany został przez Szkolną Telewizję Internetową ZSOiE TV pod kierunkiem pana Artura Rokickiego. Za reżyserię, produkcję i montaż filmu odpowiadają uczniowie: Piotr Palamiotis, Jakub Gawron, Jakub Solarczyk, Anastazja Jasińska i Kamila Vu Van. Serdecznie dziękuję autorom filmu, aktorom oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w jego realizację. Zapraszam do obejrzenia efektu pracy młodzieży.

Artur Rokicki - opiekun ZSOiE TV