Finał Krajowego etapu Międzynarodowego Konkursu Young People in European Forests „ Młodzież w Lasach Europy”

22 maja 2019 roku w Auli Kryształowej SGGW w Warszawie odbył się Finał Krajowy IX Edycji Międzynarodowego Konkursu „Młodzież w Lasach Europy”. W finale wzięło udział 21 najlepszych zespołów wyłonionych w eliminacjach na terenie całego kraju. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku reprezentowała drużyna w składzie: Zachariasz Kowalski, Katarzyna Wójcicka i Jakub Dworczak. Test nie należał do łatwych i zgodnie z formułą konkursu był w języku angielskim. Przy tej okazji młodzież naszej szkoły miała możliwość poznania Warszawy. Odwiedzili wiele ciekawych miejsc, a było to możliwe dzięki dofinansowaniu wyjazdu przez Nadleśnictwo Lubsko za co serdecznie dziękujemy. Warto przypomnieć, że to już szósty udział w finale zespołów z ZSOiE w Lubsku, co jest niewątpliwie ogromnym sukcesem. Uczniami opiekowała się mgr Gabriela Fiedler. Serdecznie gratulujemy uczniom osiągniętego wyniku i już dziś zachęcamy do wzięcia udziału w przyszłym roku w kolejnej edycji konkursu.