II miejsce uczniów ZSOiE w Grand Prix Lubska w szachach

Szachiści reprezentujący Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku zajęli drugie miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju Grand Prix Lubska szkół gimnazjalnych i średnich na rok szkolny 2018/2019. Dla drużyny ZSOiE punkty uwzględnianie w końcowej klasyfikacji Grand Prix zbierali: Tomasz Dynowski, Adrianna Urbaniak, Marek Trojanowski, Kacper Dawid, Mirosław Moc, Jakub Rzeżawski, Michał Sienkiewicz, Nikodem Maludy, Mariusz Szczepaniak, Petros Palamiotis, Szymon Musidlak i Damian Słoniowski.

Warto przy tej okazji wspomnieć również o indywidualnych sukcesach miłośników ,,królewskiej gry” z naszej szkoły. W klasyfikacji indywidualnej w kategorii gimnazjów i szkół średnich drugie miejsce zajął Tomasz Dynowski z klasy 2i. Z kolei w kategorii dziewcząt uczennica klasy 1b Adrianna Urbaniak zajęła pierwsze miejsce. Serdecznie gratulujemy!!!