Spotkanie Wigilijne w ZSOiE

W czwartek 20 grudnia 2018 roku w naszej szkole odbyło się Spotkanie Wigilijne w którym wzięli udział nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej, a także pracownicy obsługi, uczniowie i przedstawiciele samorządu szkolnego obu placówek oświatowych. Uroczystość odbyła się w auli szkolnej odświętnie przystrojonej na tę okoliczność.

Na początku wszystkich zebranych przywitała pani Gabriela Fiedler, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych, która złożyła wszystkim zebranym życzenia świąteczne i noworoczne. Po części oficjalnej nadszedł moment na który wszyscy czekali… wspólne kolędowanie. Zebrani wysłuchali wielu pięknych kolęd i pastorałek w wykonaniu solistów oraz chóru szkolnego. Program artystyczny przygotowany przez panią Zofię Zawiślak i pana Wojciecha Szturomskiego wprowadził przybyłych w świąteczny nastrój. Ostatnią część spotkania stanowił smaczny poczęstunek oraz rozmowy przy stole. W nastroju zadumy i refleksji zebrani podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.

Zobacz zdjęcia z tej uroczystości [kliknij tutaj]