Nauczyciel na medal jest w naszym gronie

W plebiscycie organizowanym przez Gazetę Lubuską nasza nauczycielka pani Dorota Szturomska zdobyła tytuł Nauczyciela na medal 2018 województwa lubuskiego w kategorii nauczyciel szkół ponadpodstawowych. W etapie powiatowym zajęła pierwsze miejsce, a w głosowaniu na poziomie wojewódzkim wysokie piąte. W dniu 11 grudnia 2018 roku podczas Gali, która odbyła się w auli Biblioteki Uniwersyteckiej w Zielonej Górze odebrała dyplom oraz medal.

Pani Dorota Szturomska to wspaniały wychowawca i nauczyciel. Od lat zaangażowana w swoją pracę, która sprawia jej ogromną radość i przyjemność. Zawsze inspiruje uczniów do rozwijania pasji i zainteresowań. Cieszymy się, że w naszej szkole mamy Nauczyciela na medal. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Dwa pierwsze zdjęcia pochodzą ze strony: https://gazetalubuska.pl