Spotkanie Wigilijne

W piątek 22 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbyło się Spotkanie Wigilijne w którym wzięli udział nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej, a także pracownicy obsługi, uczniowie i przedstawiciele samorządu szkolnego obu placówek oświatowych. Uroczystość odbyła się w auli szkolnej odświętnie przystrojonej na tę okoliczność.

Atmosfera w tym dniu była prawdziwie świąteczna. Oprawę artystyczną przygotował chór szkolny pod opieką pani Zofii Zawiślak i pana Wojciecha Szturomskiego. Wszyscy zebrani wysłuchali najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek. Po zakończeniu kolędowania do zebranych słowo skierowała Pani Dyrektor Gabriela Fiedler. Podziękowała uczniom, którzy śpiewali w chórze oraz ich opiekunom i złożyła świąteczne życzenia. Życzenia bożonarodzeniowe skierowała także do wszystkich Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej Pani Monika Przysmak. Następnie zgodnie z tradycją ks. Łukasz Mielnik wprowadził zgromadzonych w tematykę adwentu i przybliżył atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Na koniec wszyscy obecni na spotkaniu podzielili się opłatkiem składając sobie życzenia.

Zobacz zdjęcia z tej uroczystości [kliknij tutaj]