II Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix Lubska

logo szachy

24 listopada rozegrana została druga runda Grand Prix Szkół Lubska w szachach. W tej rundzie zagrało łącznie 94 zawodników i zawodniczek ze szkół z Lubska, Jasienia i Górzyna. Turniej rozegrano na dystansie 7 rund tempem 15 minut na zawodnika. W grupie szkół gimnazjalnych i średnich drugie miejsce zajął Marcin Hermansdorfer z klasy 4i, a trzecie Tomasz Dynowski z klasy 1i. W kategorii dziewcząt uczennica klasy II d Natalia Polak zajęła drugie miejsce. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku w tych zawodach reprezentowali: Marcin Hermansdorfer, Tomasz Dynowski, Hubert Majchrowski, Amadeusz Cimek, Zachariasz Kowalski, Dominik Nikrewicz, Marek Trojanowski, Hubert Butkiewicz, Michał Sienkiewicz, Natalia Polak, Kamil Bednarczyk, Damian Słoniowski i Marcel Łoś. Opiekunem grupy jest pani pedagog Danuta Kulczyk.