Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny

Wakacyjny czas niestety dobiegł końca. Uczniowie naszej szkoły rozpoczęli 4 września 2017 roku kolejny rok szkolny, który z pewnością dla wielu uczniów i nauczycieli będzie czasem nowych wyzwań, sukcesów i ciężkiej pracy.

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy mszą świętą w kościele pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny oraz uroczystym apelem na placu szkolnym. Podczas apelu dyrektor Gabriela Fiedler życzyła uczniom wielu sukcesów i mobilizacji w nauce. Szczególnie gorąco pani dyrektor powitała uczniów klas pierwszych życząc im wielu sukcesów, dobrego wykorzystania czasu poświęconego na zdobywanie wiedzy oraz mile spędzonych chwil w murach naszej szkoły. Po części oficjalnej uczniowie rozeszli się do klas i wzięli udział w spotkaniach informacyjnych ze swoimi wychowawcami.

Zobacz zdjęcia - kliknij tutaj