Uczniowie ZSOiE nagrodzeni przez Burmistrza i Radę Miejską

6 czerwca 2024 roku Burmistrz Janusz Dudojć spotkał się z najlepszymi uczniami ze szkół z terenu gminy Lubsko. Spotkanie było podsumowaniem pracy dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i średnich, które w roku szkolnym 2023/2024 uzyskały najlepsze wyniki w nauce oraz brały udział w konkursach i zawodach promując swoje szkoły i gminę Lubsko. Wśród wyróżnionych nie zabrakło uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku. Podziękowania za godne reprezentowanie miasta Lubsko w konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim otrzymali: Daria Góralczyk, Estera Musiał, Oliwia Siwik oraz Julia Jaros. Nagrodzeni zostali również opiekunowie wyżej wymienionych uczniów, wśród których znaleźli się: Gabriela Fiedler, Mirella Cichowlas oraz Artur Rokicki.

Serdecznie gratulujemy uczniom i ich opiekunom za tak dobre wyniki i życzymy dalszych sukcesów. Brawo.

Zobacz zdjęcia [kliknij tutaj]