ZSOiE wśród wyróżnionych w Ogólnopolskim Rankingu ,,Perspektyw"

Jak co roku portal „Perspektywy” opublikował ranking szkół ponadgimnazjalnych. Bardzo dobrym wynikiem może się pochwalić Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku ponieważ Technikum uzyskało 7 miejsce w klasyfikacji województwa lubuskiego. Sukcesem jest również 40 miejsce w Ogólnopolskim Rankingu egzaminów zawodowych. Ponadto szkoła otrzymała znak jakości i tytuł "Brązowej Szkoły 2016"!

   brazowe-technikum-perspektywy

Ranking Perspektyw to jeden z najważniejszych rankingów edukacyjnych. Wynik, jaki szkoła osiągnęła, nie tylko podnosi jej prestiż, ale przede wszystkim jest ważnym kryterium i wskazówką dla absolwentów gimnazjów i ich rodziców, którzy stają przed wyborem szkoły ponadgimnazjalnej.

Wszystkich zainteresowanych szkołą zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz do nauki w ZSOiE.