Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr” 2022

7 listopada 2022 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym Bóbr. Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród wszystkich uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych. W ciągu jednej godziny kilka tysięcy uczniów z całej Polski rozwiązywało te same zadania. Konkurs odbywał się drogą internetową. W konkursie wzięli udział wymienieni poniżej uczniowie: Monika Duczmal, Malwina Kołodziej, Nikola Majkut, Patryk Przygocki, Stanisław Uliasz (wszyscy z klasy 4IP), Dawid Guszpit, Martyna Niżyńska, Hubert Jarosz, Mateusz Trzciński, Mateusz Kulczyk, Szymon Witczak, Aurelia Jasińska (wszyscy z klasy 4IG), Paweł Ciemierz, Krystian Koroluk, Sebastian Pietraszko, Julia Jaros, Fabiola Janiak, Kamil Barakomski (wszyscy z klasy 3i), Witold Graczyk, Mateusz Hoc (obaj z klasy 2i), Polina Zapototska, Szymon Tabaka, Igor Zygowski i Dorian Niemiec (wszyscy z klasy 1i).

Wstępne wyniki zostaną podane w połowie grudnia. Za wszystkich uczniów trzymamy kciuki! Opiekunami Konkursu byli: Artur Rokicki i Ewa Matuszak-Michalak.