Europejski Dzień Języków Obcych w ZSOiE - 28 października 2022

Rozbawiona występami młodzież połączyła się we wspólnych tańcach na placu szkolnym. W dniu tym odbyła się również akcja charytatywna. Każda klasa przygotowała ciasta i inne potrawy charakterystyczne dla państw europejskich, które sprzedawali w czasie przerw lekcyjnych. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rehabilitację dla uczennicy naszej szkoły.

 

 

Wniosek z obchodów tego dnia nasuwa się tylko jeden: JĘZYKÓW WARTO SIĘ UCZYĆ. Starajmy się więc być bardziej otwarci na naukę języków obcych, gdyż nigdy nie wiadomo kiedy i w jakich okolicznościach ta umiejętność nam się przyda.

Za opiekę i organizację odpowiedzialna była p. Wioleta Fekieta we współpracy z uczniami ze Szkolnej Rady Młodzieży.

 

Dziękujemy również wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej imprezy, co niewątpliwie podniosło jej atrakcyjność i stało się okazją do integracji całej społeczności ZSOiE!

 

Zobacz zdjęcia [kliknij tutaj]