I po wakacjach – rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Wakacyjny czas niestety dobiegł końca. Uczniowie naszej szkoły rozpoczęli 1 września 2022 roku kolejny rok szkolny, który z pewnością dla wielu uczniów i nauczycieli będzie czasem nowych wyzwań, sukcesów i ciężkiej pracy.

Uroczysta inauguracja roku szkolnego rozpoczęła się Mszą święta. Po niej uroczystości zostały przeniesione do szkoły. Jak co roku na placu odbył się apel podczas którego Dyrektor naszej szkoły Pani Gabriela Fiedler gorąco i serdecznie powitała uczniów, zarówno starszych jak i nowo przybyłych. Następnie powitała w gronie pedagogów nowo zatrudnionych nauczycieli i życzyła im satysfakcji z pracy w nowej szkole. Pani Dyrektor przedstawiła także kadrę kierowniczą szkoły oraz wychowawców klas pierwszych. Na koniec przemówienia Pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom miłej i przyjaznej atmosfery w szkole, a także zapału oraz wytrwałości w nauce. Po części oficjalnej uczniowie rozeszli się do klas i wzięli udział w spotkaniach informacyjnych ze swoimi wychowawcami.

Witamy serdecznie wszystkich uczniów w szkolnych progach i życzymy powodzenia w nauce na cały rok szkolny 2022/2023!

Zobacz zdjęcia [kliknij tutaj]